На Волині підготували нову програму протидії тероризму


В області хочуть організувати ситуаційний центр при УСБУ та вдосконалити системи відеоспостереження.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією 14 травня.

Депутати розглянули проект рішення про затвердження обласної Програми протидії тероризму на 2019-2020 роки.

Як повідомив помічник начальника УСБУ у Волинській області з координації антитерористичної діяльності Андрій Кузьменко, у програмі заклали створення ситуаційного центру при управлінні СБУ в області (в тому числі за рахунок виділених коштів обласного бюджету) шляхом придбання та встановлення відповідних засобів відображення інформації, оргтехніки та засобів зв’язку, використання яких передбачає, зокрема, організацію робочих місць віддаленого доступу до мереж відеоспостереження об’єктів транспортної і критичної інфраструктури та місць із масовим перебуванням людей. На 2019-2020 роки пропонують передбачити два мільйони гривень (0,5 мільйона у 2019 та 1,5 мільйона у 2020).

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/na-volyni-pidhotuvaly-novu-prohramu-protydiyi-teroryzmu/” Об этом сообщает АКЦЕНТ со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя