Луцький плавець виборов «золото» на чемпіонаті України


У середу, 11 липня, на другий день чемпіонату України з плавання, що проходить в місті Запоріжжі знову блискуче виступили волинські плавці. Лучанин Ткачук Максим отримав «золото», установивши на чемпіонаті вже другий юнацький рекорд України.

Про це повідомляє Департамент сім’ї, молоді, та спорту Луцької міської ради у фейсбуці.

Так, на дистанції 100 м брас вихованець КЗ «СДЮСШОР плавання ЛМР» Ткачук Максим виборов золоту медаль, установивши при цьому вже другий на цих змаганнях юнацький рекорд України. Тренери: В.Самчук, А. Тихонович.

На цій же дистанції плавчиня цього ж закладу Ахмедова Дана виборола срібну нагороду. Тренер С. Максимюк. У фінальних запливах також стартували лучани: Міщук Дмитро – 200м в/с – 4 місце (тренер Т. Ярмусь), Наумов Андрій – 100 м бат. – 6 місце (тренер О.Сологуб), Смаль Антон – 100 м к/пл – 6 місце (тренер О. Сологуб).
Як повідомялося раніше, у перший день чемпіонату України з плавання, 10 липня, що проходить в Запоріжжі, луцькі плавці відзначились серією чудових результатів.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/lutskyy-plavets-vyborov-zoloto-na-chempionati-ukrayiny/” Об этом сообщает vchera.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя